به نام یزدان 

 

 آیا تا به حال به مدت زمان ساخت یک ساختمان ساده فکر کرده اید و یا می دانید برای ساخت یک ساختمان ساده حداقل 1 سال زمان نیاز است؟ به مسائل زیست محیطی آن چطور؟ چقدر مصالح و مواد معدنی نیاز خواهد بود که یک ساختمان کامل شود؟ این مسائل را در نظر داشته باشید:

ساختمان های زیبایی که با سنگ های گران بها تزئین می شوند بعد از 30-20 سال دیگر آن ساختمان ها کلنگی به حساب می آیند، کوه ها و معادن از سنگ ها خالی شده اند و سنگ هایی که خرد می شوند و از بین می روند و دگر نه کوهی باقی مانده و نه نمایی ... .

چه زیباست که ما بتوانیم این مشکلات و مسائل را تا حد امکان کم کنیم و به آن فکر کنیم.

شرکت ایران کانکس ( کنعان کانکس ایرانیان ) پس از ثبت در سال 1385 به طور همزمان وارد عرصه تولید کشور شده و با تجاربی ارزشمند در این زمینه و مدیریت یکپارچه IMS و سیستم کنترل کیفیت QMS  بر آن شد که در حفظ منابع طبیعی و مشکلات زمانی و جابجایی یک سازه کوشا باشد و با اجرای پروژه های گوناگون در تولید سازه های مهندسی، نگهبانی، اقامتی، ویلایی و انواع سفارشات پیش ساخته کوچک و بزرگ ادارات و شرکت های بزرگ دولتی، خصوصی، پالایشگاه ها آمادگی خود را جهت ارائه محصولات و خدمات به شما هم میهنان گرامی اعلام داشته است. ما به حمایت شما از تولید ملی احترام می گذاریم و به پاس آن محصول با کیفیت را در اختیار شما می گذاریم.

مفتخریم که از گذشته در جریان پروژه های مختلف نفتی، عمرانی، راهسازی، ساختمانی و ویلایی تا آخرین قدم همراه مشتریان عزیزمان بوده  ایم.

مرام نامه

 ایمان به خداوند متعال و سرلوحه قرار دادن سه اصل مهربانی، صداقت و خیرخواهی نسبت به هم نوعان. در انجام امور بر اساس وجدان، عدل، انصاف و تعرفه عمل می کنیم.

 در جهت داشتن مجموعه ای پویا و به روز و برای پاسخگویی بهتر به مشتریان تلاش می کنیم.

ارائه بهترین خدمات جهت مشتریان به عنوان هدف اصلی و در نهایت قدردانی از آنان به عنوان ارکان اصلی رشد و تعالی شرکت.

کارها را بر اساس زمانبندی و قولی که داده ایم انجام می دهیم تا در برابر خداوند متعال و مشتریان عزیز سربلند باشیم.

تلاش می کنیم بر کار مسلط شویم و آن را حتی بدون نظارت مافوق به نحو شایسته ای انجام دهیم، زیرا معتقدیم کوتاهی کردن در امور در نهایت به خود ما برمی گردد.

به نظم و انضباط، سرویس دهی و امور کاری خود توجه می کنیم، زیرا معتقدیم که نظم مانند وزیر و ندیم عمل می کند. انجام صحیح و سریع امور محوله را جزء وظیفه خود دانسته و با توجه به گرانبها بودن وقت، در کوتاه ترین زمان ممکن خواسته مشتری را با توجه به ضوابط اجابت نماییم.

 

در کانال تلگرام ما عضو شوید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!