ibox سازه

این خانۀ مسافرتی در حالت عادی شبیه کانکس مسافرتی است اما اگر از دو طرف باز شود به خانۀ لوکس همراه تبدیل می شود.

این طرح درصورت باز شدن به خانه‌ای دو خوابه و بزرگ تبدیل می‌شود که یک سمت آن میتواند روکشی شفاف داشته باشد و آفتاب به خوبی درون آن را روشن ‌کند. پس از جا به جایی این کانکس و انتخاب جای مناسب برای استقرار، مانند آکاردئون و به راحتی باز و مساحت آن سه برابر می‌شود. فضای داخلی آن بسیار زیاد و با یک خانه معمولی قابل مقایسه است، در صورتی که در حالت بسته عرض آن بیشتر از 60 و 80 نخواهد بود.

درفاصله میان چهار تخت داخلی این کمپ نیز پارتیشن‌های جداکننده‌ای قرارداده شده است. اگر علاقه یا امکان غذا خوردن در فضای باز را نداشته باشید این کابین یک آشپزخانه کامل با میز ناهار خوری کارآمدی را درخود جای داده است.

فضای خوب و حداقلی این کابین بسیار ساده و فضای داخلی این کابین آنقدر زیاد است که می‌توان از آن برای اتاق نشیمن استفاده کرد. کابینت‌ها و فضای انباری زیادی هم می توانید در نظر بگیرید که در کنار وسایل پخت و پز مناسب، آشپزخانه ای زیبا را تشکیل می‌دهد.

بیشترین کاربرد این محصول منحصر بفرد و استثنایی در زمان بحران است و چون وزن سبک و فضای کمی را اشغال می کند می توان انتظار داشت در آینده ای نه چندان دور جایگزین کانکس های معمولی گردد. شما می توانید حداقل 15 دستگاه را بر روی یک تریلی به راحتی جابجا کنید و نیز سرعت عمل در ساخت این نوع از کانکس یکی دیگر مزیت های آن محسوب می شود.

اگر بخواهیم به صورت موردی به مزیت های آن اشاره کنیم به موارد ذیل برخورد خواهیم نمود:

سرعت در ساخت
وزن سبک
قابلیت جابجایی در تعداد بالا
بسیار مقاوم
ضد آب
نصب سریع و آسان
به لحاظ ظاهری بسیار زیبا
گارانتی معتبر شرکت ایران کانکس
حداقل استهلاک در استراکچر اصلی.

 

 

 

نظرات


نظر خود را راجع به مطلب فوق بنویسید