دانستنیهای خرید کانکس باید ها و نبایدها

آیا میدانید در خرید کانکس به چه چیزهایی باید دقت کنیم؟ ما به کانکس، در چه ابعاد و طرحی و با چه کیفیتی نیاز داریم؟
در خرید کانکس، باید به نسبت نیازمان ابعاد کانکس، طرح کانکس و کیفیت کانکس را در نظر داشته باشیم. کانکس در ابعاد مختلف و با طرح و کیفیتهای متفاوت در کارخانه ایران کانکس تولید می گردد و ما در خرید کانکس کاملا برای انتخاب مختاریم. کانکس در ابعاد استاندارد از 2×2 تا 12×3 و ابعاد سفارشی دیگر مانند: کانکس سفارشی، کانکس ساندویچ پانل، کانکس کامپوزیت و.. تولید و عرضه می گردد.

اگر نیاز شما کارفرمایان محترم به کانکس، به صورت مقطعی بوده و مدت زمان کوتاهی را جهت استفاده از کانکس در نظر دارید میتوانید از کانکس تیپ 2 و اگر نیاز شما به صورت دایمی و طولانی مدت می باشد، حتما باید از کانکس تیپ 1 استفاده نمایید و اگر تعداد نفراتی که قرار است در کانکس مستقر شوند کم باشد میتوانید از کانکس با ابعاد کوچک و اگر تعداد نفراتی که قرار است در کانکس مستقر شوند زیاد باشد میتوانید از کانکس با ابعاد بزرگتر و یا کانکس سفارشی استفاده نمایید، البته کانکس با مدلها و تیپهای بسیار ضعیف تر در کارگاههای کوچک کانکس سازی تولید می شوند که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نبوده و خرید آنها به شما توصیه نمی شود.

کانکس در انواع مختلف مانند: کانکس استاندارد، کانکس سالنی، کانکس دو اتاقه، کانکس دو اتاقه با آبدارخانه و سرویس بهداشتی، کانکس سه اتاقه، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس نگهبانی، کانکس کیوسک نگهبانی، کانکس متحرک، کانکس چرخدار، کانکس پرتابل، کانکس حمام، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس دو طبقه، کانکس ویلایی، کانکس مسکونی، کانکس کامپوزیت، کانکس ساندویچ پانل، کانکس دکوراتیو، کانکس آشپزخانه، کانکس غذاخوری، کانکس فروشگاهی، کانکس نمایشگاهی، کانکس اورژانس، کانکس هلال احمر، کانکس پیش ساخته، کانکس کارگری، کانکس مدیریتی، کانکس دفتر مهندسی و انواع متنوع دیگر تولید می شود که انتخاب هر یک از آنها با هر طرح و رنگی و خرید آن بستگی به نوع مصرف شما مشتریان محترم دارد.

جهت مناطقی که میتوان کانکس را با تریلی به آنجا ارسال نمود، بهتر است از کانکس جوشی و جهت مناطقی که صعب العبور بوده و نمیتوان کانکس را با تریلی به آنجا ارسال نمود باید کانکس پیچ و مهره ای خریداری نمود، همچنین جهت مناطقی که بیش از حد سرد و یا بیش از حد گرم می باشند بهتر است از کانکس ساندویچ پانل استفاده شود.

در خرید کانکس به سابقه سازنده کانکس باید توجه نمود و همیشه سعی کنیم کانکس مورد نیازمان را از شرکتهای معتبر کانکس سازی مانند ایران کانکس که محصول آنها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد تهیه نماییم.

شرکتهای محترم راهسازی، پیمانکاری، شرکتهای ساختمانی و مهندسی، مجریان و پیمانکاران جاده ای، پیمانکاران صنعت نفت و گاز و پتروشیمی, سازمانهای دولتی، جنگلبانی ها، سپاه، نیروی انتظامی وارتش، سازمانهای دولتی، تجهیز کارگاه، شهرداریها، سازمانهای حمل و نقل و راهداری، احداث نیروگاهها و پست های انتقال نیرو، دانشگاهها و مراکزآموزشی، ستاد حوادث غیر مترقبه و مراکز امداد و نجات جاده ای و پلیس راهها، اورژانس و هلال احمر و بیمارستان صحرایی، آب و فاضلاب، برق منطقه ای استانها، مرزبانیها، وزارتخانه ها، سفارتخانه ها و مدارس کشور، پارکها، فضای سبز و معابر هر یک باید به نسبت نیاز خود کانکس خریداری نمایند.

امیدواریم اگر مشتری شرکت ایران کانکس هستید و یا قرار است مشتری ما شوید از خرید خود راضی باشید، زیرا تنها هدف ما جلب رضایت شما و این مهم ضامن بقای ماست.

شرکت ایران کانکس، آمادگی خود را جهت هرگونه راهنمایی و مشاوره در امر خرید کانکس به مشتریان محترم اعلام میدارد.


نظرات

  • حسین دلیریان   ۱۳۹۶/۰۸/۲۸
    با عرض سلام وخسته نباشید میخواستم ببنم کانکس پیچ ومهره ای ساندویچ پنل با ابعاد حدودا 3×5. چند. تموم میشه باتشکرنظر خود را راجع به مطلب فوق بنویسید